Sıkça Sorulan Sorular | Hmz İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

AnasayfaSıkça Sorulan Sorular

ikinci el sıfır cep telefonunuzu bize sattığınızda ödeme işlemini cep telefonunuzu satın almaya gelen çalışanlarımız nakit veya isteğiniz doğrultusunda banka hesabınıza anında havale yapmaktadır.

ikinci el sıfır cep telefonu alım işlemlerinde firmamız faturalı ve faturasız cep telefonlarınızda karşılıklı satış sözleşmesi düzenleyip kimlik fotokopisi talep etmektedir.

ikinci el sıfır cep telefonlarınızın fiyatları cihazın durumuna göre fiyat farklılığı göstermektedir, ikinci el cihazlarınızın temizliğine göre sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızın fiyatları ise firmamızın günlük olarak telefon borsası fiyatları üzerinden maksimum fiyatlar vererek fiyatlar belirlenmektedir.

ikinci el sıfır cep telefonlarınızı akıllı saatlerinizi ve apple airPods kulaklıklarınızı satmak isteyen müşterilerimiz istanbul ili içerisinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında ki tüm ilçelere ve mahallelerinde yerinizden satın alımm hizmeti sağlamaktayız.

Iphone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, Lg, Oppo, Casper, Oneplus, General Mobile, Lenovo, Meizu gibi çalışır durumda olan tüm seçkin markaların satın alımını yapmaktayız.