Onuplus İkinci El Sıfır Cep Telefonu Satın Alan Yerler

Oneplus Cep Telefonu Alan Yerler

AnasayfaOneplus Cep Telefonu Alan Yerler

İstanbul içerisinde ikinci el cep telefonu satmak oldukça zordur. Eğer ki Oneplus gibi ikinci el piyasasının ciddi manada hızlı olmadığı ve standart bir piyasasının olduğu bir cep telefonuna sahipseniz bu iş iyice zorlaşmaktadır. Biz bu problemi ön görerek İstanbul içinde Oneplus marka cep telefonlarınızın tümünü ister ikinci el olsun, ister sıfır yada sıfır ayarında olsun fark etmeksiniz direkt olarak satın alıyoruz.

oneplus telefon alanlar

Hemde bu hizmeti yaparken günümüze uyarlıyoruz, İstanbul’un her yerine hızlı bir şekilde gelip her sokağına 45 dakika içerisinde varıp ikinci el Oneplus cep telefonunuzu almak için hazır olarak bekleyen personellerimiz ile yapmaktayız. Sizin yapmanız gereken tek şey Oneplus marka cihazınızı müşteri temsilcisi hattımızdan yada telefon numaramıza WhatsApp üzerinden yazarak bizimle görüşme sağlamak.

İkinci El Oneplus Cep Telefonu Alanlar

Bu görüşme esnasında size soracağımız soruları yanıtlamak ve sizden konum istediğinizde müsait bir zamanda görüşme ayarlayarak ikinci el telefonunuzu nakit halinde bize satmaktır. Bize cihazınızın fotoğraflarını önlü arkalı olmak üzere tüm açılardan göndererek aynı zamanda cihazınız ile alakalı tüm bilgileri doğru bir şekilde yazarak satmak istediğinizi söyleyin. Ardından alanında uzman personellerimiz cihazınızın gerçekten eden değerini kısa bir süre içerisinde değerlendirip fiyat biçeceklerdir. Eğer ki sizde fiyatı uygun görürseniz istediğiniz konuma yani ayağınıza gelerek Oneplus cep telefonunuzu direkt olarak nakit halinde paranızı ödeyerek sizden satın alıyoruz.